by Enghouse Interactive
Çok Kanallı İletişim
Sizin için doğru yazılım!
Communication Center
2018 Gartner
Magic Quadrant Challenger
Cloud-based Contact Center Solutions

Otomatik çağrı dağıtımı

Tek tek parametrelendirilebilir yönlendirme stratejileri, gelen aramaların her zaman doğru kişiye yönlendirilmesini sağlar. Bunlar, gelen kişilerin meta verilerine dayanır. Ek olarak, yönlendirme stratejileri bekleme süreleri, çalışanların mevcudiyeti, vb. Gibi operasyonel koşulları dikkate alır. Böylece Voxtron İletişim Merkezi, tüm giriş kanallarında yönlendirme, gerçek zamanlı izleme ve raporlamada homojenliği garanti eder.

Multiple Queue, Voxtron Communication Center yazılımının merkezindedir. Bunlara dayanarak, gelen ve giden irtibatların otomatik dağıtımı ile ilgili kararlar alınır. Müşteriler, takımlar, beceri grupları, bölümler vb.

Business Object Routing

Sosyal medya haberleri, posta gibi taranan kağıt dokümanlar, kullanıcı yardım masasından bilet, alarmlar ve daha fazlası: İletişim Merkezi bugün rota herhangi temasların türünü can var. Doğru insanlar gelip yanı sıra, CRM / ERP sistemleri veya ihtiyaç tüm iş süreçlerinin hatta olaylar öncelik ve dağıtılmak üzere.

Voxtron Communication Centre Bu uygulamanın entegre iş nesnesi Yönlendirme için sunar. çeşitli bilgiler başa amacıyla, İş Nesne yönlendirme yani genel olarak kullanılmaktadır kontakların "tüm" tipleri, açık yazılım arayüzü sayesinde işler. Modül içeriğinin meta yönlendirme, tüm kanallarını sağlar. Örnek: Bir Sosyal Medya Takip Yazılımı düzenli internet belirli bir konu hakkında söz denetler.

Bilgi bulunduğunda (örneğin, bir tweet, bir Facebook gönderisi, bir blogda gönderim, ...), bir iş nesnesine dönüştürülür ve kuyruk boyunca dağıtılır. Diğer tüm iletişim türlerinde olduğu gibi, bir iş nesnesi belirli yönlendirme kurallarına göre tanımlanır. Bunlar Voxtron İstemcisinde görüntülenir ve gerçek zamanlı izleme ve raporlamaya tamamen entegredir.

>

ÇÖZÜMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ

Contact
Trem Global Whatsapp Bizimle WhatsApp'tan İletişime Geçin!
Top