by Enghouse Interactive
Çok Kanallı İletişim
Sizin için doğru yazılım!
Communication Center
2018 Gartner
Magic Quadrant Challenger
Cloud-based Contact Center Solutions

InnovaPhone PBX

Modern IP Atyapılar için VoIP santral çözümü

Innovaphone PBX profesyonel iş ortamlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş güçlü ve donanımlı bir IP santral çözümüdür. InnovaPhone Ek olarak her an ve her çalışma platformunda, gerektiğinde aktif edilebilecek mükemmel şekilde entegre olmuş geniş çaplı birleştirilmiş iletişim (Unified Communication) fonksiyonlarına sahiptir. Innovaphone PBX değişik yapıdaki ve farklı kapasitelere sahip Innovaphone gateway ler üzerinde çalışır. Aynı zamanda alternatif olarak tüm donanımlardan kurtularak Innovaphone PBX i VMware Uygulaması üzerinde (IPVA) sanallaştırmanız mümkündür.

Çok özel kutular - VoIP gatewayler

Innovaphone VoIP gatewayler>, Innovaphone IP Telephony ve Birleştirilmiş iletişim (UC) çözümleri baz alınarak şekillendirilmiştir. Modele göre değişen çeşitli versiyonlar ve farklı lisanslar yüklü olarak mevcuttur. Santral yazılımları önceden Innovaphone VoIP gateway lere, gerektiğinde aktif edilebilecek şekilde yüklü olarak gelir. Böyle olmasına karşın bu cihazlar aynı zamanda varolan ISDN, SIP veya analog bağlantıları, IP bağlantılara çevirmek üzere basit bir gateway olarakda kullanılabilir. Tüm Innovaphone VoIP gatewayler sağlam, hard disk ve fan içermeyecek şekilde tasarlanmışdır. Bileşenlerin güçlü ölçeklendirilmesi ve yazılımın buna dayanması, VoIP gatewaylerin tüm santral görevlerini yaparken bile güçlü olmasını sağlar. VoIP Gatewaylerin dış koruyucu kutularının sertlerştirilmiş çelikten yapılması aynı zamanda dayanıklılığı konusunda bir fikir verir.

Maksimum İletişim Memnuniyeti - IP Telefonlar

Tasarımcılardan kullanıcılara, İş ortamları, dayanıklı bina telefonlarından bilgisayar tabanlı olanlara kadar Geniş bir yelpazede IP Telefonlar mevcuttur. Tüm modeller, yüksek kurumsal gereklilikleri ve geniş çaplı telefon fonksiyonlarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. IP Telefonlar aynı zamanda, çağrı merkezi, sanayi kullanıcıları gibi bir çok özel talep gerektiren uygulamalar içinde mükemmel seçimdir. Ek olarak hepsi sezgisel kullanıma uygun tasarlanmış eğitim gerektirmeyen ürünlerdir.

Her zaman Online - IP DECT ve WLAN

Bazı çalışanlar, örneğin farklı departmanlara gitmek gibi, firma içinde devamlı hareket halindedir. Onlar, Innovaphone un VoIP altyapısına mükemmel entegre edilmiş IP DECT ve WLAN teknolojilerini kullanarak kurumlarına maksimum fayda sağlayabilirler. Masalarında olmadan bile aynı dahili numaralarından ulaşılabilir olmaya devam ederler. Memnuniyetin garantisi olan IP DECT ve WLAN cihazlar alışılmış servis kalitesini network çalıştığı sürece korumaya devam eder.

Maksimum Hareketlilik - Mobil Clientlar

Mobilite, bugün tüm modern firmalar için merkezi bir rol oynamaktadır. Innovaphone PBX, çeşitli santral özelliklerini mobil client ile akıllı telefonunuz üzerinden kullanmayı mümkün kılar. Genellikle iş gezilerinde ve yolda olan mobil kullanıcılar nerde olduklarına bağlı olmadan Ip Telefon özelliklerini akıllı telefonlarından kullanabilirler. Innovaphone tek numara konsepti sayesinde, tek ve aynı numara üzerinden ulaşılabilir olurlar. Innovaphone mobilite, Innovaphone santrale tam yetkili bir dahili olarak cep telefonunuzdan bağlanabilmeniz demektir.

Akıllı ve Esnek İletişim - Unified Communication

VoIP Innovaphone PBX e Unified Communucation özelliklerini istediğiniz an ekleyebilirsiniz. Bu özellikleri çalışan başına gerektiği kadar ekleyebilirsiniz. Birleştirişmiş ve geliştirilmiş iletişim için Video görüşme, Presence, Chat, Konferans, Collobration ve diğer pek çok uygulamayı kullanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve müşterilerinizden sağlanan Presence bilgisi sayesinde, kullanıcı her durum için, hangi iletişim metodunun en iyi bilgi paylaşım yöntemi olduğuna esnek bir şekilde anlık karar verebilir. myPBX Unified Communication uygulaması tüm bu iletişimi merkezi olarak yönetir. Üstelik, Telefon çağrısı, video görüşme, Chat, Collobration veya konferans olduğuna bakmaksızın.

Sınırsız İmkanlar - Uygulamalar

Çeşitli Innovaphone uygulamaları, Innovaphone PBX VoiP sistem ürün yelpazesini tamamlamaktadır. Kolayca altyapıya artı katma değer ile birlikte eklenir. Tüm uygulamalar optimal olarak Innovaphone PBX için geliştirildiği için düşük kurulum ve bakım giderlerine sahiptir. Innovaphone Queue Monitor, telefon sisteminizdeki yükü ölçmenize ve daha iyi bir servis kalitesi üzerinden müşteri memnuniyetini artırmanıza yardım eder. Innovaphone Operator modern bir konsol aynı zamanda sekreterya ve çağrı merkezleri için mükemmel bir uygulamadır. Yazılım tabanlı ve klavye - mouse ile sezgisel olarak kullanılabilir. Linux uygulama platformunu kullanarak, Innovaphone PBX deki uygulamalarınızı linux işletim sistemlerine de eşsiz bir şekilde entegre edebilirsiniz. Analiz yazılımı, Innovaphone raporlama bu gibi uygulamalara en güzel örnektir. Firmanın kapasite kullanım derecesini veya departman bazlı günlük çağrı trafiğini ölçer. Innovaphone fax aynı zamanda Linux tabanlı ve kendi PC nizden fax alıp göndermenizi sağlar. (mail-to-fax, fax-to-mail)

ÇÖZÜMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ

Contact
Trem Global Whatsapp Bizimle WhatsApp'tan İletişime Geçin!
Top