by Enghouse Interactive
Çok Kanallı İletişim
Sizin için doğru yazılım!
Communication Center
2018 Gartner
Magic Quadrant Challenger
Cloud-based Contact Center Solutions

Çok Kanallı İletişim

Müşterilerinize çok kanallı bir deneyim sunun

Çok kanallı iletişim, müşterinin bir kanaldan diğerine yumuşak bir şekilde hareket etmesini sağlayan çapraz kanallı bir etkileşimdir. Müşteri daha sonra sunulan farklı iletişim kanalları arasında geçiş yapma ve istediği şekilde tercih ettiği iletişim yolunu seçme fırsatına sahiptir.

Günümüzde müşteriler her zamankinden daha talepkar ve her zaman, her yerde ve kendi şartlarında herhangi bir temas yolunda benzersiz, özel ve değerli olarak görülmeyi umuyorlar. Bu nedenle, şirketler doğru zamanda ve doğru şekilde iyi hizmet sunmak zorundadır.

Voxtron İletişim Merkezi, şirketlerin bu birinci sınıf Çok Kanalı müşteri hizmetleri varlığına ulaşmalarına yardımcı oluyor. Burada, optimum servis kalitesi ve eşit derecede yoğun çalışanlar başarı ile ilgilidir. Yazılım, medyada bozulma olmadan homojen ve ekonomik bir kurumsal iletişim için temel oluşturur. Hangi kanaldan (aramalar, e-postalar, web sohbetleri, fakslar, taranmış postalar, sosyal medya) kullanıldıklarına bakmaksızın, müşteri kuyruklarını çeşitli sıra konseptlerinde ayrı ayrı yapılandırılabilir yönlendirme stratejilerine göre dağıtır ve tüm yönlendirme senaryolarını kapsar. Bu sayede iletişim en uygun çalışanlara otomatik olarak dağıtılabilir, iş süreçleri otomatik hale getirilebilir ve bu sayede işyerinde verimlilik artırılabilir.

ÇÖZÜMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ

Contact
Trem Global Whatsapp Bizimle WhatsApp'tan İletişime Geçin!
Top